• Головна
  • У Житомирі представили експозицію «Еволюція грошей в Україні»
11:20, 18 жовтня 2017 р.

У Житомирі представили експозицію «Еволюція грошей в Україні»

«Еволюція грошей в Україні» – саме під такою назвою 17 жовтня у Житомирському національному агроекологічному університеті презентували тематичну виставку.

Захід проходив у рамках відзначення Дня народження кафедри фінансів і кредиту факультету обліку та фінансів ЖНАЕУ.

Зокрема, студенти могли дізнатися про те, коли і як виникли українські гроші, як змінювався їх зовнішній вигляд, собівартість, тощо.

Матеріали для експозиції збирала та опрацьовувала доцент кафедри фінансів і кредиту Інна Шубенко. Вона дослідила етапи розвитку та еволюції української гривні, а також окремо підготувала презентацію про паперові гроші в період 1917-1922 рр. Власне, тоді з поміж інших, окремо існували грошові одиниці певних регіонів. Такі купюри мала Житомирщина і окремо Баранівський фарфоровий завод.

Завідувач кафедри фінансів і кредиту ЖНАЕУ Дмитро Дема представив на виставці екземпляри зі своєї колекції – цінні та сувенірні монети з різних куточків світу. Особливу увагу акцентував на грошовій одиниці, від якої, власне, й походить назва української гривні.

Розповів про виникнення грошей у світі, матеріали з яких їх виготовляли, поступовий перехід до паперових коштів, випуск ювілейних і пам’ятних монет, грошову реформу в Україні, тощо.

Крім цього, студентам було представлено відео-екскурс про найважливіші події з історії розвитку кафедри, її досягнення та здобутки, гумористичний відеоролик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #гроші #еволюція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...