![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
13:05, 19 жовтня 2017 р.
У Житомирі проходить медична конференція за участю науковців з Польщі та Словаччини
Більше 300 учасників із медичних закладів Житомирщини беруть участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми та перспективи». Гості конференції – науковці з Польщі та Словаччини.
Захід проходить сьогодні, 19 жовтня, у КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства».
Відкриваючи конференцію, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик привітав зареєстрованих учасників та міжнародних гостей.
Участь в конференції взяла директор ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів МОЗ України» Тетяна Чернишенко.
«Дуже важливо, щоб в Україні розвивалась ступенева медсестринська освіта, щоб здійснювалась якісна підготовка медичних сестер та збільшувалась кількість дипломованих фахівців у цій галузі. Я впевнена, що із реформування медицини у нас все вийде. І сьогоднішня конференція стане ще одним кроком для поліпшення медсестринської освіти в Україні», – наголосила Тетяна Чернишенко.
Під час конференції учасники обговорять питання розвитку ступеневої медсестринської освіти, результати наукових досліджень у медсестринстві, розробки новітніх підходів до створення якісно нового рівня надання медсестринської допомоги, питання реформування медсестринства у системі охорони здоров’я України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:06, 15 липня
46
13:33, 13 липня
10:43, Вчора
live comments feed...