• Головна
  • У Житомирі повністю реалізовано чотири проекти бюджету участі 2016 року
13:28, 19 жовтня 2017 р.

У Житомирі повністю реалізовано чотири проекти бюджету участі 2016 року

У 2016 році в місті Житомирі вперше стартував бюджет участі. Бюджет участі (громадський бюджет) - інструмент за допомогою якого мешканці міста залучаються до розподілу частини міського бюджету.

Житомиряни у 2016 році подали 67 проектів з яких 54 взяли участь у загальноміському голосуванні. За результатами голосування було обрано 11 проектів, що реалізовуються у 2017 році.

Вже повністю реалізовані чотири проектні пропозиції «Чистий відпочинок», «Островки здоров’я для всіх», «Мультиспортивний майданчик біля ліцею № 24» та «Встановлення на зупинках карт-схем із графіком руху громадського транспорту».

У червні 2017 року було реалізовано проектну пропозицію «Чистий відпочинок». Автор ідеї Ірина Данилова запропонувала встановити у місцях пляжного відпочинку житомирян майданчики для збору сміття з метою зберегти чистоту річки Тетерів та кар’єрів міста Житомира. Управлінням житлового господарства були виконані роботи з облаштування п’яти майданчиків з контейнерами для збору сміття за адресами, що запропонувала автор проекту: на березі річки Тетерів (пров. Річковий та ріг провулків Нагірний та 1-ий Кривий), на березі Соколовського кар’єру (вул. Труда та вул. Чеська Крошня), поруч з Богунським кар’єром (вул. В’ячеслава Липинського).

У липні 2017 року завершилась реалізація проектної пропозиції бюджету участі «Островки здоров’я для всіх». На спортивному майданчику тепер можуть займатись діти, дорослі та люди з обмеженими фізичними можливостями. Для мешканців навколишніх будинків – це єдиний в мікрорайоні спортивний майданчик із спеціально обладнаними тренажерами. Автором даної ініціативи стала житомирянка Галина Шевчук.

У вересні 2017 року було повністю реалізовано проектну пропозицію «Мультиспортивний майданчик біля ліцею № 24». Навчальний заклад отримав нове футбольне поле та тренажерний майданчик. На футбольному та тренажерному полі вже займаються діти. Жителі прилеглих будинків також мають доступ до нових спортивних об’єктів в позашкільний час. Також на території школи встановлено нове освітлення та огорожа.

Також у вересні 2017 року було реалізовано проектну пропозицію «Встановлення на зупинках карт-схем із графіком руху громадського транспорту». На зупинках громадського транспорту міста встановлено 200 конструкцій з похвилинним розкладом руху громадського транспорту.

Про стан реалізації інших проектів буде повідомлено в наступних матеріалах.

Нагадаємо, що цьогоріч перемогу у загальноміському голосуванні здобули 13 проектів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #проекти #бюджетучасті
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...