• Головна
  • У Житомирі відбулась зустріч міждержавної групи з реалізації органічного землеробства
11:27, 20 жовтня 2017 р.

У Житомирі відбулась зустріч міждержавної групи з реалізації органічного землеробства

У Житомирі 17 жовтня відбулась щорічна зустріч міждержавної групи з реалізації німецько-українського проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства».

На заході були присутні представники Міністерства сільського господарства Німеччини - Ф. Ріттнер, Др. Д.Хеберле, керівники консультаційних компанії AFC та IAK - В. Бушмайєр, та Д. Кюнслінг, компанії GFAConsultingGroup (Німеччина) - А. Бурман, а також директор департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України – Микола Мороз, директор центру «Агроосвіта» Міністерства освіти України Тетяна Іщенко.

Житомирський національний агроекологічний університет в обговоренні подальших перспектив розвитку освітніх ініціатив з підготовки висококваліфікованих спеціалістів з органічного виробництва та формування вітчизняного законодавства в сфері екологічно безпечного виробництва продовольчої продукції представляли ректор ВНЗ Олег Скидан та проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук.

Учасники зустрічі поділились власним баченням розвитку національного органічного законодавства, визначили конкретні кроки з підготовки та удосконалення проекту закону 5448 «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

Керівник німецько-українського проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» Й. Ленц повідомив про практичні результати реалізації проекту, головним партнером якого є ЖНАУ.

Також було анонсовано про старт на базі Житомирського національного агроекологічного університету комплексного навчання спеціалістів центрального апарату Держпродспоживслужби, Міністерства аграрної політики та продовольства, викладачів університету основним підходам та основам органічного виробництва в країнах ЄС.

Ректор ЖНАЕУ Олег Скидан підсумував результати тісної співпраці з німецькими партнерами, у рамках якої студенти університету отримали фахові теоретичні та практичні знання провідних європейських навчальних закладів - Бернського університету (Швейцарія), Дрезденського університету (Німеччина), а також презентував центр «Полісся Органік», як стратегічного локального партнера проекту.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #органіка #німеччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...