• Головна
  • Агрокомпанії Житомирщини можуть отримати компенсацію з обласного та державного бюджетів
11:11, 20 жовтня 2017 р.

Агрокомпанії Житомирщини можуть отримати компенсацію з обласного та державного бюджетів

Продовжується прийом заявок від жителів та сільгосппідприємств Житомирщини для отримання компенсації з обласного бюджету за напрямами – вирощування гречки, льону-довгунцю та льону олійного, виробництво органічної продукції, приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності, закуплені племінні телиці, нетелі, корови.

Про це повідомила заступник начальника управління агропромислового розвитку ОДА Ніна Добринська 19 жовтня під час наради за підсумками роботи агропромислового комплексу у січні-вересні 2017 року.

Підтримка цих напрямків передбачена Програмою розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки.

«11 агрокомпаній області подали заявки на отримання компенсації за вирощування льону, ще 23 підприємства – за вирощування гречки. Документи на відшкодування за вирощування культур за 1 га – льону-довгунцю у сумі 2 тис. грн, льону олійного у сумі 0,7 тис. грн, гречки у сумі 0,3 тис. грн – ще можна подати в управління до 1 грудня. Сільськогосподарські та фермерські господарства можуть отримати спеціальну бюджетну дотацію за приріст поголів’я – у розмірі 2,0 тис. грн за кожну прирощену корову власного відтворення», – зазначила Ніна Добринська.

Також фермери області, які утримують три і більше корів, можуть отримати до 10 тис. грн за закуплені племінні телиці, нетелі, корови.

Ніна Добринська повідомила, що 30 жителям області вже відшкодували вартість установок індивідуального доїння на суму 194 тис. 425 грн.

«На сьогодні надійшло ще 238 заявок на відшкодування вартості установок індивідуального доїння на загальну суму майже 1,4 млн грн. І зараз ми готуємо документи на чергову сесію обласної ради для виділення додаткових коштів на цей напрям», – наголосила вона.

Підприємства області можуть отримати кошти і з державного бюджету. Так, державною програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі» скористались 430 сільськогосподарських товаровиробників, які отримали бюджетну дотацію за 9 місяців на суму 65702 тис.грн.

Підприємства можуть отримати:

  • бюджетну дотацію для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції;
  • часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;
  • фінансову підтримку заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів;
  • фінансову підтримка галузі тваринництва;
  • фінансову підтримку розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними;
  • кредит фермерським господарствам.

Загалом у бюджеті 2017 року на агропромисловий комплекс України виділено 5,5 млрд грн.

За детальною інформацію про отримання компенсацій з державного та обласного бюджетів звертатись до управління агропромислового розвитку ОДА за адресою: майдан ім. С.П. Корольова, 3/14, телефон: (0412) 47-47-50.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #агрокомпанії #підприємства #компенсація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...