18:00
24 липня
20 жовтня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 2 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, виявлені у Коростишівському району.
Напередодні чоловік повідомив рятувальникам, що знайшов 2 боєприпаси в лісі поблизу села Колодязьки. Фахівці ДСНС ідентифікували предмети як артилерійські снаряди часів минулих війн, калібром 105 мм.
Нагадаємо, що На Житомирщині піротехніки знищили 26 снарядів.