![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
11:10, 23 жовтня 2017 р.
Майже 22 млн грн отримала Житомирщина від продажу земель несільськогосподарського призначення
У Житомирській області у січні-вересні цього року продали 102 земельні ділянки несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності на загальну суму 13,3 млн гривень. З урахуванням розстрочення платежів за продані земельні ділянки в попередніх періодах, до бюджетів усіх рівнів надійшло 21,9 млн гривень.
Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області.
"Загальна площа проданих земель становить 27 гектарів. Найбільше ділянок продано в Овруцькому (15 наділів загальною площею 1,7га) та Коростишівському (12 ділянок загальною площею 3,9га) районах області, а також у м. Житомирі (14 наділів загальною площею 2га)", – йдеться у повідомленні.
Фахівці землевпорядної служби області постійно здійснюють моніторинг надходження коштів до бюджетів усіх рівнів від продажу земель несільськогосподарського призначення.
Довідково:Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності згідно з вимогами статті 128 Земельного кодексу України здійснюють місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування в межах їхніх повноважень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...