• Головна
  • Власникам земельних ділянок необхідно сплатити земельний податок
14:37, 22 серпня 2012 р.

Власникам земельних ділянок необхідно сплатити земельний податок

ДПС у Житомирській області нагадує, що відповідно до ст. 206 Земельного кодексу України від 25.10.2001 р. № 2768-ІІІ використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель. Власники землі та землекористувачі, крім орендарів, сплачують земельний податок, а за земельні ділянки, надані в оренду, справляється орендна плата. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. Земельний податок згідно ст.287.5 Податкового Кодексу України від 02.12.10 № 2755-ІV сплачується протягом 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Сплату можна провести в будь-якій установі банку або у відділенні поштового зв’язку. Плата за землю зараховується до місцевих бюджетів у порядку, визначеному Бюджетним кодексом України для плати за землю.
Нагадуємо, що відповідно ст. 126 Податкового Кодексу України від 02.12.10 № 2755-ІV за несвоєчасну сплату земельного податку платник притягується до відповідальності. У разі несплати узгодженої суми податкового зобов’язання протягом граничного строку сплати, платник податку зобов’язаний сплатити штраф у розмірах 10% або 20%, залежно від кількості днів затримки сплати узгодженої суми податкового зобов'язання.
Шановні громадяни, ДПС у Житомирській області закликає вас вчасно сплатити податки!

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...