• Головна
  • На Житомирщині вдаються до профілактичних заходів з метою подолання корупції
15:46, 22 серпня 2012 р.

На Житомирщині вдаються до профілактичних заходів з метою подолання корупції

З метою подолання корупційних проявів у податкових органах Житомирської області основні зусилля відділу внутрішньої безпеки при Державній податковій службі у Житомирській області протягом січня-липня 2012 року були спрямованні на проведення заходів з недопущення, упередження, виявлення кримінальних та адміністративних корупційних правопорушень в органах ДПС області.
Так, протягом вказаного періоду у напрямку профілактики відділом здійснено 147 заходів щодо упередження вчинення посадовими особами ОДПС корупційних правопорушень. А саме, проведено 99 лекцій (занять, індивідуальних бесід) в структурних підрозділах ОДПС області, зокрема по роз’ясненню антикорупційного законодавства, упередженню фактів хабарництва, дотриманню трудової дисципліни, норм професійної етики, 7 працівникам податкової служби області винесено офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій. З метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності ВВБ при ДПС у Житомирській області УВБ ДПС України опубліковано 21 матеріал в місцевій пресі та Інтернет, здійснено 20 інформаційних повідомлень по місцевому радіо та телебаченні на антикорупційну тематику.
За вчинення працівниками податкових органів області адміністративних корупційних правопорушень відділом складено 3 протоколи, які наразі розглянуті судами з винесенням постанов про притягнення осіб до адміністративної відповідальності та накладенням на них адміністративних стягнень у вигляді штрафів на користь держави. Також зазначені особи звільнені з органів державної податкової служби.
До органів прокуратури області у січні-липні цього року відділом направлено 10 матеріалів перевірок з ознаками вчинення посадових злочинів працівниками податкових органів для прийняття рішення в порядку ст. 97 КПК України.
Робота щодо упередження та виявлення кримінальних та адміністративних корупційних правопорушень в органах ДПС області продовжується.

ВВБ при ДПС у Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...