18:00
24 липня
Прийміть найщиріші вітання з Днем Незалежності! Ми по праву пишаємося нашою країною - її славною історією, сучасними досягненнями, віримо в її велике майбутнє. Спільно ми зробимо все, що задумали, і неодмінно досягнемо нових успіхів у розвитку та процвітанні нашої рідної Батьківщини.
З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаю Вам міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу рідної України.
Голова ДПС у Житомирській області
Сергій Шинкаренко