• Головна
  • Вдруге в Житомирі відбудеться форум міської мобільності
11:21, 26 жовтня 2017 р.

Вдруге в Житомирі відбудеться форум міської мобільності

Як зробити місто комфортним, безпечним та безбар’єрним для всіх жителів? Відповідь на це та інші питання шукатимуть 31 жовтня в Житомирі на Форумі міської мобільності.
Місце проведення:Інформаційний центр інтегрованого розвитку Житомира 2030, вул. Покровська, 6, м. Житомир.
Форум міської мобільності відбудеться в Житомирі вже вдруге. Його мета - пошук рішень для забезпечення належного функціонування та розвитку транспортного сектору міста і налагодження ефективного діалогу між органами місцевої влади, бізнесом, експертами та громадою. Організаторами є Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».
Програма передбачає презентацію та публічне обговорення концепцій розвитку транспортної інфраструктури, зокрема міського електротранспорту, велоруху та пішохідних зон. Допомагати місту розробляти план сталої мобільності буде міжнародна консалтингова компанія «Дорнієр Консалтинг Інтернешенал ГмбХ», представники якої ознайомлять учасників форуму із завданнями та викликами, що стоять перед Житомиром.
Напрацювання форуму будуть враховані при розробці Концепції інтегрованого розвитку Житомира, над якою зараз працює група іноземних та місцевих експертів в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».
Захід спрямований також на підвищення громадської активності у взаємодії з владою міста. Він має дати поштовх до більш якісних змін у сфері міської мобільності Житомира.
Вдруге в Житомирі відбудеться форум міської мобільності, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #форум #мобільність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...