• Головна
  • У Житомирі стартував проект «Стоп рак»
13:22, 26 жовтня 2017 р.

У Житомирі стартував проект «Стоп рак»

Управління охорони здоров’я міської ради стало ініціатором проекту під назвою «СТОП РАК».

Це обумовлено високою смертністю жінок від раку молочної залози. 40% від усіх жінок з діагнозом «рак молочної залози» помирає. Проте, рак молочної залози добре піддається лікуванню, а рання діагностика рятує життя. Проект спрямований на поширення інформації про рак та спонукання жінок до обстеження. Окрім широкомасштабної інформаційної програми, організатори розробили також маршрут пацієнтки.

«Наша головна мета, з якою ми власне розпочали цей проект - надати максимально повну інформацію жінкам про рак шийки матки та рак молочної залози, засоби його профілактики: самообстеження, клінічні та діагностичні обстеження. Підвищити розуміння та свідоме ставлення до свого здоров’я. Мотивувати проходити регулярні медичні огляди, підтримувати постійний зв’язок зі своїм лікарем»,- зазначає начальник управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Марія Місюрова.

В Україні онкологічні хвороби входять в першу десятку причин смертей. Серед жінок найбільш розповсюдженим є рак молочної залози (21%), а рак шийки матки – 5%. Саме для цих типів раку серед жінок є найбільш солідна доказова база, яка наголошує на потребі раннього виявлення раку задля продовження років життя й забезпечення належної якості життя.

Аби досягти зниження захворюваності і смертності від раку необхідна активна позиція громадськості та високий рівень онкологічної настороженості та обізнаності населення. Окремі фактори ризику можуть бути змінені за допомогою інформаційно – медійних заходів.

У Житомирі стартував проект «Стоп рак», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #проект #рак
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...