![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
08:50, 27 жовтня 2017 р.
Поліцейські охорони Житомирщини відзначили переможців творчого конкурсу
26 жовтня в Управлінні поліції охорони підвели підсумки конкурсу дитячого малюнка «Мій дім захищає поліція охорони» та нагородили переможців – учнів житомирських загальноосвітніх шкіл.
Тематичний конкурс дитячого малюнка тривав з 1 серпня по 20 жовтня 2017 року і був ініційований до 65-ї річниці створення служби поліції охорони. Відтак до Управління надійшли кілька сотень робіт, в яких юні талановиті житомиряни втілили власні бачення буднів поліцейських охорони. Найбільш активними учасниками конкурсу стали учні міської гімназії №3, загальноосвітніх шкіл №№5, 12, 14, 16, 22, 24, 28, 30.
Члени конкурсної комісії, куди увійшли працівники Управління поліції охорони в області та освітяни, були особливо вражені тим, як старанно і детально діти відтворили роботу підрозділу Нацполіції – від спрацювання сигналізації на охоронюваних об’єктах і аж до затримання злодіїв.
- Діти дійсно дуже відповідально підійшли до участі у конкурсі. Члени журі кілька годин вагалися з визначенням кращих з кращих, адже кожна робота оригінальна по-своєму. Видно, що учасники обізнані з діяльністю поліції охорони і завдяки своїм талантам зуміли влучно викласти її зміст, - прокоментував начальник відділу кадрового забезпечення УПО, голова журі Володимир Тарадайнік. Відтак переможців визначили у трьох номінаціях: «Обличчя професії», «З місця події» та «На сторожі безпеки».
Нагородження талановитої дітвори відбувалося в актовій залі Управління під бурхливі оплески рідних та друзів номінантів. Переможці отримали Почесні грамоти та набори для творчості.
Окрім власне номінантів, троє учасників отримали ще й додаткову нагороду конкурсу «Гран-прі» - м’яку іграшку-поліцейського.
Особливо відзначили поліцейські творчу роботу учениці 3-го класу Житомирської міської гімназії №3 Варвари Ревнюк. Дівчинка створила 3D-малюнок, в якому втілила власні уявлення про поліцейських-захисників.
Учасники заходу відвідали музей поліції охорони Житомирщини, а ще влаштували справжню фотосесію на згадку про приємну зустріч.
Управління поліції охорони в Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...