• Головна
  • Житомиряни можуть пройти онлайн-курс «Енергоефективність багатоквартирного будинку в дії»
11:19, 27 жовтня 2017 р.

Житомиряни можуть пройти онлайн-курс «Енергоефективність багатоквартирного будинку в дії»

Із настанням холодів питання термомодернізації домівок стає справді актуальним. Експерти IFC «Енергоефективність у житловому сектору України» за підтримки Швейцарської конфедерації та ВУМ готові розповісти всі секрети енергоощадливих заходів.

Онлайн-курс «Енергоефективність багатоквартирного будинку в дії» з 26 жовтня доступний за посиланням.

Організатори кажуть, що даний навчальний курс покликаний спрямувати кожного на шляху модернізації житла. Мета курсу – підтримка громадян на шляху впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках. Надання практичних рекомендацій, як скоротити споживання енергії та зменшити суми в квитанціях.

«Хочете дізнатись про ОСББ, зменшення плати за житлово-комунальні послуги, термомодернізацію багатоквартирного будинку за підтримки держави чи донорів - маєте унікальну можливість! Безкоштовно, у зручний для вас час пройдіть дистанційний курс та отримайте консультації від найкращих експертів Міжнародної фінансової корпорації (IFC). Дійте! Курс створено за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації», - анонсує тренінг Анна Вільде, координатор проектів Швейцарського бюро співробітництва.

Курс побудований на реальних прикладах термомодернізації багатоповерхівок силами мешканців. Ці люди скористалися можливостями залучення банківського фінансування та підтримки з державної і місцевої програм енергоефективності. І таких прикладів станом на вересень 2017 року в Україні вже більше тисячі. Завдяки цим заходам, поліпшити свої умови проживання та суттєво заощадити на опаленні змогли понад півмільйона громадян України (деталі щодо таких проектів - див.http://tvoeosbb.org/)

Слухачі курсу зможуть краще розібратися в таких питаннях:

• де у багатоповерхівці втрачається тепло та яких основних заходів слід вжити, щоб заощадити енергію та ресурси;

•як правильно впроваджувати енергоефективні заходи: як модернізувати систему опалення і яку економію це дасть; як вибрати енергоефективні вікна та двері; як утеплити будинок і чому варто інвестувати у модернізацію освітлення у місцях загального користування;

• за рахунок яких джерел можна провести термомодернізацію багатоповерхівки; як використати банківське фінансування та підтримку державної/місцевих програм енергоефективності.

Курс підготовлено за підтримки проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» IFC (група Світового банку), що здійснюється за фінансування Швейцарської Конфедерації.

Отримати консультацію щодо комплексної термомодернізації багатоповерхового будинку можна у фахівців Житомирської міської ради. Деталі за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #курс #енергоефективність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...