![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
17:29, 26 жовтня 2017 р.
Всі заклади та житлові будинки Житомирської області підключені до опалення
Опалювальний сезон на Житомирщині розпочався ще 10 жовтня у зв’язку із погодними умовами і вже зараз всі заклади та житлові будинки області підключені до опалення.
Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації.
До опалення першочергово підключалися об’єкти соціальної сфери – дитячі навчальні заклади, загальноосвітні школи, лікарні та інтернати. Після цього опалення включили і у житлових будинках.
На сьогоднішній день в області працюють928котелень. Тепловою енергією забезпечені697дитячих навчальних закладів,717загальноосвітніх шкіл,46лікарень та1893житлові будинки.
В області працює робоча група для здійснення контролю за проходженням опалювального сезону, недопущення та упередження аварій на об’єктах життєзабезпечення, а також «гаряча лінія», куди можна звернутися у разі виникнення питань щодо опалення – (0412) 47-12-12.
У цьому році на 23 котельнях бюджетної сфери встановили твердопаливні котли на суму 11,85 млн грн, що дасть можливість заощадити 730 тис. м3природного газу.
Продовжуються і роботи з оснащення житлового фонду приладами обліку теплової енергії–оснащено 44,8% житлових будинків. При потребі встановити 636 лічильників–встановлено 185 приладів обліку та на 182 об’єктах ведеться монтаж.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:26, 23 липня
10:37, 19 липня
17:47, 13 липня
4
live comments feed...