• Головна
  • Благодійна фундація письменниці Джоан Роулінг реформуватиме інтернати в Житомирській області
Пілотний проект
10:17, 30 жовтня 2017 р.

Благодійна фундація письменниці Джоан Роулінг реформуватиме інтернати в Житомирській області

Пілотний проект
Благодійна фундація письменниці Джоан Роулінг реформуватиме інтернати в Житомирській області

Благодійна фундація Джоан Роулінг "Lumos" у Житомирській області в рамках пілотного проекту реформуватиме інтернати, в яких живуть діти з неблагополучних сімей та сироти.

Про це йдеться в прес-релізі Національного офісу реформи деінституціалізації, що потрапив у розпорядження журналістів "NewWest Media".

31 жовтня  в Житомирі представники британської фундації "Lumos" підпишуть Меморандум про співпрацю з Уповноваженим Президента з прав дитини Миколою Кулебою та Житомирською облдержадміністрацією.

Фундація всесвітньо відомої письменниці, авторки серії книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг надасть інтернатам Житомирщини технічну, експертну та методичну допомогу у реалізації пілотного проекту для сприяння припинення інституціалізації дітей. Тобто будуть реалізовані проекти, спрямовані на підтримку кризових сімей, щоб зменшити кількість відмов від дитини, та заходи з повернення дітей у родину.

До цього британська фундація працювала з Болгарією та Молдовою. Сьогодні в цих країнах вже майже повністю зникли інтернати. Тепер "Lumos" планує допомагати Україні з реформою деінституціалізації, яка розпочалась влітку цього року.

Координуватиме пілотний проект у Житомирській області Національний офіс з реформи деінституціалізації при Уповноваженому Президента України з прав дитини, створений за підтримки канадського проекту "EDGE".

#житомир #фонд #роулінг #інтернати
Оголошення
live comments feed...