• Головна
  • Житомирщина в лідерах за темпами зростання заробітної плати, яка за рік зросла майже на 45%
10:30, 31 жовтня 2017 р.

Житомирщина в лідерах за темпами зростання заробітної плати, яка за рік зросла майже на 45%

Житомирська область займає лідируючі позиції за темпами зростання заробітної плати. У вересні цього року Житомирщина посіла 6 місце серед інших регіонів України з показником у6106 грнсередньої заробітної плати працівників області, що на майже45% більше, ніж у вересні минулого року.

Про це повідомляє заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Світлана Бойм.

«Згідно статистичних даних середня заробітна плата працівників області за вересень цього року становила 6106 грн і зросла у порівнянні до відповідного періоду минулого року на 44,8%, коли в Україні цей показник становить 37,2%. У рейтингу областей Житомирщина у вересні посіла 6 місце за цим показником та 7 місце – за показником реальної заробітна плата з урахуванням індексу споживчих цін. Найбільше зросла заробітна плата у працівників бюджетної сфери, зокрема, освіти – на 72,6 %, а також підприємств переробної промисловості – на 47,5 %», – зазначила Світлана Бойм.

Заступник директора департаменту наголошує на тому, що значне підвищення рівня оплати праці відбулося у працівників сфери обслуговування –на 62 %. Саме цей показник досягнуто завдяки легалізації заробітної плати та зайнятості у цій сфері.

«Завдяки спільній роботі департаменту та органів Державної фіскальної служби в області легалізовано працю3939 громадян, що на 28% (на 852 особи) більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Донараховано2,7 млн грнподатків та платежів до бюджетів», – підкреслює Світлана Бойм.

Крім цього, кількість найманих працівників у фізичних осіб-підприємців за 9 місяців 2017 року зросла у порівнянні з аналогічним періодом минулого рокуна 20,6%,а кількість роботодавців збільшилася на 1319 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #заробітнаплата #лідер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...