• Головна
  • У Житомирі стартував другий форум міської мобільності
13:05, 31 жовтня 2017 р.

У Житомирі стартував другий форум міської мобільності

У Житомирі 31 жовтня стартував Другий форум міської мобільності. Основною метою заходу став пошук рішень для забезпечення належного функціонування та розвитку транспортного сектору міста і налагодження ефективного діалогу між органами місцевої влади, бізнесом, експертами та громадою.

«Захід проходить в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Форум має стати рушійним у змінах сфери міської мобільності та транспорту»,- зазначила Марія Байда, керівник проектного офісу GIZ в місті Житомирі.

«Всі наші напрацювання, в рамках форуму, у майбутньому ляжуть в основу плану сталої міської мобільності. Також вони будуть використані у написанні концепції «Інтегрованого розвитку міста Житомир – 2030», що плануємо презентувати у 2018 році»,- зауважив Микола Костриця, директор департаменту економічного розвитку.

Стартував форум з презентації заступника міського голови Дмитро Ткачука про концепцію розвитку транспорту в місті Житомирі.

«Ряд заходів та проектів про які ми говорили минулого року, на першому форумі, вже вдалось втілити в життя. Це і облаштування велопарковок у місті, і впровадження електронного квитка й ряд інших заходів. Форум мобільності дає можливість пропрацювати переваги та недоліки громадського, приватного транспорту, безпеку руху й доступність саме на локальному рівні»,- розповів Дмитро Ткачук.

У своїй презентації заступник міського голови розповів про характеристики транспортної мережі, основні завдання в концепції розвитку транспорту, про необхідність в створенні нової транспортної мережі та її результати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #мобільність #форум
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...