18:26, 31 жовтня 2017 р.
Незаконного видобутку бурштину на Житомирщині не повинно бути, - Ігор Гундич
Голова ОДА Ігор Гундич провів сьогодні, 31 жовтня, термінову нараду із керівниками обласних управлінь поліції, прокуратури, СБУ, лісового та мисливського господарства щодо проведення заходів з припинення масового незаконного видобутку бурштину.
«Ні масового, ні тим більше промислового видобутку бурштину на Житомирщині не повинно бути. Ми маємо сконцентрувати наші зусилля і припинити незаконні спроби варварського добування каменю»,– підкреслив Ігор Гундич.
За результатами наради керівник області дав доручення начальнику управління лісового та мисливського господарства Андрію Курінському обрахувати збитки, завдані внаслідок роботи копачів на території Тепеницького лісництва.
З відповідними актами управління лісового та мисливського господарства звернеться до правоохоронних органів області для відкриття справи.
Натомість ГУ Нацполіції вже посилило роботу в Олевському районі – 30 жовтня 2017 року правоохоронні органи вилучили мотопомпи, які встановлювали невідомі для видобутку бурштину.
Нагадаємо, нещодавно Лісова охорона державного підприємства «Білокоровицьке лісове господарство» зафіксувала факти незаконного добування бурштину в Тепеницькому лісництві.
Близько 250 осіб, переважно мешканці навколишніх сіл Олевського району Юрове, Сущани, Обище, Артинськ та м.Олевськ, з дня в день проводять незаконне видобування бурштину, пошкоджуючи поверхневий шар ґрунту, заподіюючи шкоду лісовому господарству.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:50
19 січня
ТОП новини
Оголошення
12:12, 13 січня
09:58, 19 січня
15:57, 8 січня
100
live comments feed...