
Реформа
09:02, 7 листопада 2017 р.
25 нових амбулаторій планують побудувати на Житомирщині у наступному році
Реформа
На Житомирщині визначили населені пункти та райони, в яких планують побудувати перші 25 амбулаторій за кошти державного бюджету у 2018 році. Адже реформування медицини передбачає насамперед розвиток сільських закладів охорони здоров’я.
Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.
«В рамках реформування медичної галузі у 12 районах Житомирщини визначено населені пункти, де є необхідність побудови нових амбулаторій. Для якісного надання медичних послуг жителям сіл та селищ в першу чергу ми пропонуємо створити амбулаторії у Бердичівському, Житомирському, Коростенському, Любарському, Олевському, Попільнянському, Пулинському, Радомишльському, Ружинському, Хорошівському, Черняхівському та Чуднівському районах. Це будуть сучасні 25 амбулаторій, в яких сільські жителі швидко зможуть отримати професійну медичну допомогу на первинній ланці», – зазначив Микола Суслик.
За його словами, амбулаторії будуть оснащені згідно табелю в повному об’єміта всім необхідним обладнанням.
Проект мережі побудови нових амбулаторій на Житомирщині формували з урахуванням пропозицій об’єднаних територіальних громад.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
16:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
