• Головна
  • У Новогуйвинську не вистачає 30 місць у дитячих садках
13:24, 28 серпня 2012 р.

У Новогуйвинську не вистачає 30 місць у дитячих садках

20 серпня 2012 року у програмі «Час новин» журналісти «5-го каналу» порушили проблему, пов’язану з дефіцитом місць у дитячих садках селища міського типу Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області. Коментар із роз’яснення ситуації надає начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Олександр  Пастовенський.
«Питання про відкриття додаткової групи у Новогуйвинському дошкільному навчальному закладі Житомирського району опрацьовано. Встановлено, що у селищі Новогуйвинську функціонує навчальний заклад проектною потужністю 12 вікових груп. Наразі у закладі працює 10 груп, в яких виховується 244 дитини. Влаштування у заклад близько 30 дітей, які проживають на території селища, неможливе у зв’язку з відсутністю вільних місць у функціонуючих групах.
Зважаючи на те, що відкриття додаткових груп у Новогуйвинському дошкільному навчальному закладі належить до компетенції Новогуйвинської селищної ради та відділу освіти Житомирської райдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації неодноразово рекомендувало відповідним органам влади вирішити вищезазначене питання.
Нині у непрацюючій груповій кімнаті закладу проведено ремонтні роботи на суму 180 тис. грн. Проте станом на 20 серпня 2012 року за браком коштів у сумі 90 тис. грн. залишалось невирішеним питання комплектації групи м’яким інвентарем, ігровим обладнанням, а також поточного фінансування даної групи.
Згідно з рішенням сесії Житомирської обласної ради, 21 серпня 2012 року виділено значну суму коштів на розв’язання ситуації», – пояснив начальник управління Олександр Пастовенський.
За словами керівника профільного управління, відкриття додаткової групи у Новогуйвинському дошкільному навчальному закладі заплановано на 1 вересня поточного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...