18:00
24 липня
Житомирські правоохоронці затримали квартирну злодійку, яка обікрала 77-річну пенсіонерку.
Про це 0412 повідомили у прес-службі УМВС України в Житомирській області.
28 серпня до Корольовського РВ звернулась 77-річна жителька обласного центру із заявою про те, що в період з 26 по 28 серпня із її квартири невідомим було викрадено паспорт громадянина України на її ім’я та 500 гривень.
Оперативники карного розшуку в скоєнні злочину обґрунтовано підозрюють непрацюючу 48-річну жительку обласного центру, яка тимчасово проживала в квартирі потерпілої. Наразі триває слідство.