• Головна
  • Переможцями XІІІ Всеукраїнського турніру з футболу на призи Леоніда Копитка стали бердичівляни
15:42, 29 серпня 2012 р.

Не кожне місто може похизуватися такою кількістю футбольних поєдинків, проведених за один тиждень, як це може зробити Бердичів. Так, зокрема, з 24 по 26 серпня у нас зібралась велика кількість молодих, амбітних та, без сумніву, перспективних футболістів. Їх привела сюди жага до перемоги та відповідно затяте бажання стати кращими. Саме цими відчуттями керувались гравці, змагаючись у турнірі серед юнаків 1996-1997 років народження на призи Леоніда Копитка.
Подібний турнір проходить у Бердичеві вже XІІІ раз. Організовується він на честь відомого не лише в Бердичеві, а за його межами, футболіста та тренера – Леоніда Копитка. Цього року участь у змаганнях взяли ДЮСШ (м. Бердичів) – 96 , ДЮСШ (м. Бердичів) – 97, КОЛІПС-Штурм (м. Костопіль), ВО ДЮСШ ім. Блохіна, Бєланова (м. Вінниця) – 96, ВО ДЮСШ ім. Блохіна, Бєланова (м. Вінниця) – 97 та ДЮСШ-«Полісся» (м. Житомир).
Привітав усіх футболістів безпосередньо той, на чию честь було організовано це футбольне свято. «Все моє життя пройшло з такими хлопчаками, як ви. Мені дуже приємно дивитись на те, як ви граєте, відзначити в кожній команді не одного, а декілька гравців, які можуть вправно працювати з м’ячем. Приємно бачити змістовну гру команд», – зазначив Леонід Копитко. Він побажав усім гравцям витривалості і щоб з часом вони грали у першій, другій та вищій футбольній лізі.
Три дні спекотної боротьби з 24 по 26 серпня визначили переможців та розподілили місця у змаганнях. Отож, почесне ІІІ місце отримала команда КОЛІПС-Штурм (м. Костопіль), ІІ місце вибороли вінничани і їх команда ВО ДЮСШ ім. Блохіна, Бєланова 1996 р. н. А переможцями змагань вже другий рік поспіль стають бердичівляни – цього року ними стала команда ДЮСШ 1996 р. н.
Головний суддя змагань Олександр Підгорчук  подякував усім командам за гідну участь у турнірі, а організатором та спонсорам – за допомогу у його проведенні.
Втомлені бердичівським сонцем учасник змагань повернулись додому, щоб через рік, можливо, знову зустрітись на цьому місці та завдати реваншу або ж гідно підтвердити здобуте торік призове місце.

Переможцями  XІІІ Всеукраїнського турніру з футболу на призи Леоніда Копитка  стали бердичівляни, фото-1