• Головна
  • Розпочато прийом заявок на присудження літературної премії імені Василя Юхимовича
13:42, 29 серпня 2012 р.

Розпочато прийом заявок на присудження літературної премії імені Василя Юхимовича

Це  творча відзнака за внесок у розвиток української літератури, поезії, прози та літературної критики. Заснована головним редактором газети "Вечірній Коростень", членом Національної спілки журналістів та письменників України Віктором Васильчуком. Премія присуджується щорічно, починаючи з 2007 року. Відповідно Комітетом відведено три відзнаки, а четверту, виключно для молодих авторів, окремо встановила агенція RegioNews. Вартість кожної складає 500 гривень.

Відповідно до положень, премія присуджується письменникам за роботи, що відзначаються високим художнім рівнем у розкритті тем і образів, співзвучних настроям любові до рідного краю, вихованню національної свідомості.

Традиційно присудження премії проходить у рамках відзначення Всеукраїнського літературно-мистецького свята "Просто на Покрову", яке відбувається у жовтні на Коростенщині. За положенням, отримати таку відзнаку можна лише раз у п’ять років, адже повторно вона присуджується не раніше згаданого терміну. Вік учасників не обмежений. Прийом заявок триває до 30 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...