• Головна
  • У Житомирі пройде інтерактивний форум на тему толерантності в нашому місті
11:36, 16 листопада 2017 р.

У Житомирі пройде інтерактивний форум на тему толерантності в нашому місті

16 листопада Міжнародний день толерантності. Не всім, може бути, знайоме це слово і, на перший погляд, звучить воно абсолютно незрозуміло. Але сенс, який воно несе, дуже важливий для існування і розвитку суспільства. Тому управління культури міської ради запрошує усіх небайдужих відвідати інтерактивний форум на тему толерантності в нашому місті.
Захід відбудеться  16 листопада в Домі української культури. Початок о 16:00.
Толерантність- це повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження і способів прояву людської індивідуальності.
«Тема форуму є дійсно актуальною та важливою для розвитку туризму у Житомирі. Пам’ятки Житомираможна перелічувати нескінченно. Це стародавнє місто, багатство історії якого вимальовується в самій його зовнішності. Численні сквери, парки, музеї, архітектурні пам’ятки є своєрідними«вікнами»в певну епоху, не кажучи вже про природу Поліського краю.Житомирщина має що показати туристам, але в області відсутня для цього інфраструктура»,- каже Ніна Рябенко, начальник управління культури міської ради.
На форумі, присвяченому Дню толерантності та туризму в нашому місті, будуть висвітлені та представлені ідеї щодо розвитку туризму, також будуть обговорюватись актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, кожен бажаючий матиме змогу представити свої власні спостереження та пропозиції щодо розвитку туризму в Житомирі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #форум #толерантність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...