• Головна
  • У Житомирі провели тренувальні навчання щодо виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період
12:23, 16 листопада 2017 р.

У Житомирі провели тренувальні навчання щодо виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період

У середу, 15 листопада, у Житомирі відбулись навчання спрямовані на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій у місті Житомирі в зимовий період. У навчаннях взялись участь комунальні підприємства міста «Міський інформаційний центр», «Управління автомобільних шляхів» та силові структури – управління ДСНС в Житомирській області та Управління патрульної поліції у місті Житомирі.

Міні-штабом була введена увідна по навчанню, що у зв’язку з ускладненням погодних умов черговим оператором відео спостереження КП «Міський інформаційний центр» зафіксовано ускладнення руху автотранспорту на підйом по вулиці Леха Качинського, 16. Існує загроза повного припинення руху транспорту на вказаній ділянці. Тому необхідно терміново забезпечити прибуття на місце події сил та засобів для розблокування руху.

«Навчання спрямовані та те, щоб визначити як наші служби працюють в умовах надзвичайних ситуацій. Надзвичайна ситуація була визначена міні-штабом, після чого, про неї було повідомлено комунальне підприємство «Міський інформаційний центр». За допомогою технічного обладнання МІЦу здійснюється спостереження та фіксація вчасного прибуття відповідних структур»,- розповів заступник міського голови Сергій Кондратюк.

При складних погодних умовах з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема в частині призупинення повного руху транспорту, порушення інших систем забезпечення міста, комісія техногенно-екологічної безпеки відпрацювала план роботи служб. Було визначено завдання всіх міських структурних підрозділів, в тому числі й силових структур, які беруть участь у заходах з недопущення або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

«Рішенням комісії ТЕБ визначено ряд завдань в тому числі й організації недопущення призупинення руху транспорту на складних ділянках у місті. Державна служба з надзвичайних ситуацій також має зобов’язання і функції стосовно виконання подібних заходів в частині надання допомоги місту. В частині проведення цих навчань в першу чергу були відпрацьовані питання взаємодії, координації, оповіщення, інформування, прибуття»,- зазначив Микола Дідківський, начальник управління НС та ЦЗН.

За результатами навчання структурні підрозділи міської ради та силових структур продемонстрували свою готовність до дій у надзвичайних ситуаціях.

«Виїхавши на місце, ми побачили що Державна служба з надзвичайних ситуацій чудово розуміє свою роботу, адже вже не один десяток років працює у режимі повної готовності та виконує завдання, які їм поставлені. Алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій відпрацьований і співробітниками патрульної поліції Житомира. Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» готове до оперативної роботи у зимовий період та вчасного реагування на надзвичайні ситуації», – додав Сергій Кондратюк

За словами директора КП «Управління автомобільних шляхів» Сергія Янушевича, підприємство має достатню кількість спецтехніки для реагування у надзвичайній ситуації та готове до зимового періоду на 95%.

«Щодня ми маємо чергову зміну у кількості від 10 до 12 осіб та 12 одиниць техніки. У випадку отримання сигналу від служб, щодо надзвичайних ситуацій чергова зміна виїздить на місця пригоди. Управління надзвичайних ситуацій дає нам команду, що необхідно робити. У зимовий період щодня на чергуванні знаходиться від 10 до 15 одиниць техніки, що готова боротись з наслідками негоди. Найближчим часом маємо отримати ще дві машини та відвали. Крім того оголошено тендер на закупівлю бішофіту», - зазначив Сергій Янушевич.

У разі виникнення аварійних, надзвичайних ситуацій, проблем у житлово-комунальній сфері житомиряни можуть звернутися на гарячу лінію міста15-80 або 481-481.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #навчання #зима #підготовка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...