18:00
24 липня
30 серпня в смт. Новогуйвинське, Житомирського району, на перехресті вулиць Дружби Народів – Моторна, водій автомобіля VOLKSWAGEN, 42-річний мешканець м. Києва, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надав переваги в русі та скоїв зіткнення з автомобілем ВАЗ-21074, під керуванням 25-річного мешканця Житомирського району. Внаслідок ДТП пасажирка автомобіля ВАЗ-21074, мешканка Житомирського району, 2011 р.н., отримала тілесні ушкодження та доставлена до медичного закладу, де після надання медичної допомоги була відпущена за місцем проживання.