• Головна
  • В області діє 40 шкіл естетичного виховання, 24 музичні школи, 11 шкіл мистецтв і 5 художніх шкіл
13:44, 31 серпня 2012 р.

В області діє 40 шкіл естетичного виховання, 24 музичні школи, 11 шкіл мистецтв і 5 художніх шкіл

Щорічна нарада директорів музичних шкіл області пройшла під головуванням начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Юрія Градовського 30 серпня в Обласному академічному театрі ляльок. Учасники наради, директори профільних начальних закладів і керівники управлінь і відділів культури Житомирщини, обговорювали підсумки роботи шкіл естетичного виховання області за минулий навчальний рік, звітували про участь і перемоги вихованців у регіональних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Так, в області діє 40 шкіл естетичного виховання, 24 музичні школи, 11 шкіл мистецтв і 5 художніх шкіл.
Юрій Градовський: «На теренах області діє 40 початкових навчальних мистецьких закладів, що здійснюють доволі потужний вплив на естетичне виховання нашого підростаючого покоління. Перед початком нового начального року назріло декілька важливих питань щодо діяльності цих закладів, які ми обговорили. Зокрема це робочі питання, що пов’язані з положеннями ряду нормативних документів, що надійшли до управління з Міністерства культури, сім’ї, молоді та спорту України протягом літа, а також тих, що стосувалися наших напрацювань і штатних розкладів», – прокоментував Юрій Градовський.
Керівники початкових навчальних мистецьких закладів, які входять до методоб’єднання, виступили зі спеціальними доповідями з детальним аналізом роботи в минулому році та планом дій щодо проведення відритих уроків і фестивалів по зональних об’єднаннях. Разом із тим, начальники відділів культури Житомирщини приймали рішення щодо святкування 75-річчя області. «Режисерська група поставила ряд завдань у підготовці до святкування. Київські організатори масових дійств уже пропонують свої послуги у проведенні концертної програми, зокрема щодо спорудження сцени, запрошення зірок, влаштування феєрверку. На все це треба значні кошти. Але оті всі творчі звіти, які ми проводили до 20-ї річниці незалежності України, довели, що в нас є свої зірки і нам є що показати. Відтак наша основна задача у підготовці святкування – це показати Житомирщину з різних боків», – поінформував Юрій Градовський.
Крім того, Юрій Григорович нагадав, що 31 серпня відбудеться відкриття Житомирської музичної школи № 1 ім. Б. М. Лятошинського, комфортабельність якої тепер відповідає усім вимогам. Також, за словами Юрія Градовського, «музична школа № 1 ім. Б. М. Лятошинського вже переросла поняття музичної школи» і, відтак, обласна влада сприятиме присвоєнню закладу статусу школи мистецтв.
Із доповідями щодо проробленої роботи та діяльності своїх навчальних закладів виступили директор Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка Микола Покропивний, заступник директора Житомирського музичного училища імені Косенка Елеонора Дишнівська, головний спеціаліст управління культури і туризму облдержадміністрації Оксана Атаманчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
Скільки платитимуть за газ мешканці Житомирщини у грудні?
ГАЗОПОСТАЧАННЯ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Викрито потужну нарколабораторію, яку обладнали у сільській хаті Житомирського району
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...