• Головна
  • 1 грудня відбудеться ІІІ форум «Інтегрований розвиток міста Житомира»
08:12, 23 листопада 2017 р.

1 грудня відбудеться ІІІ форум «Інтегрований розвиток міста Житомира»

1 грудня відбудеться ІІІ форум «Інтегрований розвиток міста Житомира»

22 листопада в Інформаційному центрі інтегрованого розвитку Житомира 2030(офісGIZ), у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», проходить засідання фокус-групи «Зелене місто». У роботі фокус-групи «Зелене місто» беруть участь: працівники виконавчих органів міської ради, представники бізнесу та громадського сектору.

«Сьогодні ми працюємо над «Зеленим містом». Цей пріоритет передбачає 4 стратегічних цілі: формування та підтримка екологічно безпечного середовища, формування екологічної свідомості та поведінки, досягнення європейських стандартів енергоефективності, збалансований розвиток міста та зелених зон. Сьогодні учасники фокус-групи опрацьовуватимуть завдання щодо реалізації зазначених цілей, щобудуть винесені на публічне обговорення в рамках форуму, який планується провести 1 грудня 2017 року в Житомирі. Це вже ІІІ форум «Інтегрований розвиток міста Житомира», - повідомила Ірина Мілаш, асистент проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

З учасниками фокус-групи працюють модератори: Григорій Мельничук, експерт з транспортних питань та Наталія Зіновчук, експерт з екології.

Нагадаємо, що проект «Інтегрований розвиток міст в Україні»створений в рамках міжурядової співпраці України та Німеччини. Метою проекту є розробка та впровадження планів інтегрованого розвитку Житомира, Чернівців, Вінниціта Полтави з урахуванням потреб усіх провідних сфер міського життя. Виконавцем проекту є німецька урядова компанія «DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit(GIZ)GmbH».Основне завдання проекту– зробити міста комфортними для проживання, економічно сильними та інвестиційно привабливими.УЖитомирі проект, основним завданням якого є стратегічне планування розвитку Житомира до 2030 року, діє вже рік. Вже визначено 6 пріоритетів розвитку, а саме: Ефективне місто, Інноваційне місто, Комфортне місто, Активне місто, Зелене місто таІнклюзивне місто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #форум #розвиток #інтеграція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...