• Головна
  • У Житомирі 18-річний студент заробляв обкраданням квартир
09:05, 30 листопада 2017 р.

У Житомирі 18-річний студент заробляв обкраданням квартир

28 листопада оперативники кримінальної поліції «на гарячому» затримали 18-річного житомирянина одразу після вчинення ним крадіжки з приватного будинку. Уже встановлена причетність парубка до понад півтора десятка подібних фактів в обласному центрі та районі. Триває досудове розслідування.

Викриття та затримання молодика стало результатам спільних заходів Управління карного розшуку ГУНП та підрозділу кримінальної поліції Житомирського ВП ГУНП. 18-річного житомирянина оперативники затримали, коли той через попередньо пошкоджене вікно приватного будинку виносив крадене: грошові заощадження, ноутбук тощо. Молодик невдало спробував утекти, однак правоохоронці не дозволили йому це зробити.

– Про хлопця відомо, що він студент одного з навчальних закладів у Житомирській області, однак давно у ньому не з’являвся. Натомість промишляв крадіжками з чужих квартир і домоволодінь. Раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, - повідомив начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока.

Нині поліція встановила причетність затриманого до близько півтора десятка подібних фактів – у м. Житомирі та у районі. Молодик спеціалізувався на проникненні через вікна до квартир, розташованих на першому поверсі багатоповерхівок, і до приватних домоволодінь. Вистежував, поки оселю залишать господарі, і виносив звідти усе цінне, що потрапляло на очі. Викрадене реалізовував у ломбарди.

У ході санкціонованого обшуку, проведеного поліцейськими за місцем проживання затриманого, було виявлено та вилучено частину крадених речей і ювелірних прикрас.

Окрім того, в його оселі правоохоронці знайшли формений одяг працівника поліції. За словами молодика, він самостійно придбав однострій і носив його перед сусідами для відводу очей від своїх «заробітків».

Нині відносно затриманого вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу. Водночас поліція продовжує досудове розслідування, у рамках якого парубка перевіряють на причетність до інших подібних злодіянь на території регіону. За чинним законодавством йому може загрожувати позбавлення волі строком від 3 до 6 років.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #квартири #пограбування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...