• Головна
  • У Житомирі відбулось просвітницька акція до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
12:48, 1 грудня 2017 р.

У Житомирі відбулось просвітницька акція до всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

28 листопада відбулася просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Організатори заходу: служба у справах дітей Житомирської міської ради спільно з Всеукраїнською благодійною організацією «АСЕТ».

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом серед учнів та студентів навчальних закладів міста провели соціальне опитування щодо обізнаності молоді на тему СНІД/ВІЛ. Також присутні переглянули тематичний фільм.

Ольга Бібла начальник служби у справах дітей міської ради наголосила на важливості проведення подібних заходів:

«Проблема захворюваності українців на ВІЛ/СНІД щороку набуває все більших масштабів. Проведення просвітницької роботи серед молоді є необхідною умовою для ефективної боротьби з поширенням СНІДу серед молоді. Адже недостатня поінформованість про ризики для здоров’я, шляхи передачі ВІЛ та інших інфекцій, методи їх профілактики є причиною широкого поширення цих захворювань серед молоді».

Довідково:

1 грудня Україна разом зісвітовою спільнотою традиційно долучається дозаходів, присвячених боротьбі зепідемією ВІЛ/СНІДу. Заданими експертів ВООЗ, наша країна посідає перше місце вЄвропі затемпами поширення цієї смертельно небезпечної недуги.

Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДомвперше відзначався1 грудня1988року з ініціативиВсесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічіміністрівохорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обмінуінформацієющодоВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом— звернути увагусуспільствана цю проблему.

Цей день став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання і його профілактику.

#житомир #акція #снід
Оголошення
live comments feed...