• Головна
  • У Житомирській ОДА з'явиться сектор енегоменеджменту
12:05, 1 грудня 2017 р.

У Житомирській ОДА з'явиться сектор енегоменеджменту

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підписав меморандум з головою Держенергоефективності Сергієм Савчуком про створення в облдержадміністрації сектору енегоменеджменту.

Підписання відбулося сьогодні, 1 грудня, під час регіонального семінару «Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень».

«Сьогоднішній захід підтверджує, що енергоефективність у нас в пріоритеті. На рівні облдержадміністрації, обласної ради прийняті програми, які допомагають людям втілювати енергоефективні заходи. Так, за програмою теплих кредитів уже 12тис. жителів області утеплили своє помешкання. Також за прорамою енергоефективності в області ми відшкодовуємо людям до 20% за сонячні електростанції. На початку ми ставили планку, якщо 30-35 скористаються програмою, то це буде показник. Але вона стрімко набуває популярності. Більше 50 домогосподарств вже встановили сонячні електростанції на Житомирщині», – наголосив Ігор Гундич.

Також в області реалізуються проекти з будівництва потужних сонячних станцій – у Бердичівському та Лугинському районах.

Під час семінару представники районів, міст, енергетичних компаній знайомилися з концепцією матеріального стимулювання осіб, задіяних в системах енергоменеджменту, шляхами розподілу та використання заощаджених, дізнавалися про можливості GIZ для запровадження системи енергоменеджменту та енергомоніторингу в громадах, про впровадження системи енергетичного менеджменту з метою підвищення енергетичної ефективності будівель, використання сучасного освітлення громадських будівель на досвіді Польщі.

#житомирщина #енергоменеджмент
Оголошення
live comments feed...