• Головна
  • У Житомирі відбудеться Брейн-Ринг знавців права
08:51, 4 грудня 2017 р.

У Житомирі відбудеться Брейн-Ринг знавців права

В обласній бібліотеці для юнацтва починає працювати програма«Поліс - поліція і спільнота». Заходи, що проводяться бібліотекою в рамках цієї програми, покликані підвищити обізнаність молоді та їх розуміння реформи Національної поліції України, а також розвиватимуть продуктивні взаємостосунки між поліцією та місцевою громадою, інформуватимуть про реформи та роль патрульної поліції у щоденному житті мешканців міста.

4 грудня о 13.00 в форматі «Жива бібліотека» відбудеться інтерактивний захід «Професія – поліцейський», під час якого молодь зможе поспілкуватися з поліцейськими. 

«Живими книгами» на заході виступатимуть працівники патрульної поліції Житомира. У кожного з них, як в книзі, своя історія, якою можна поділитися із іншими. Юнаки та дівчата дізнаються про їхню роботу, як вони вирішують щоденні проблеми, чи задоволені вони своєю роботою,чому обрали саме цю професію, що необхідно знати, щоб стати поліцейським.

5 грудня о 14.15 в обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться інтелектуальна гра Брейн-Ринг знавців права в рамках програми «Поліс - поліція і спільнота».

Заходи, що проводиться в рамках програми «ПОЛіС», покликані підвищити обізнаність громадян та їх розуміння реформи Національної поліції України через організацію бібліотеками заходів, які розвиватимуть продуктивні взаємостосунки між поліцією та місцевою громадою, інформуватимуть про впровадження реформи та роль патрульної поліції у щоденному житті мешканців міста.

Змагання сприятиме формуванню правової свідомості, допоможе в майбутньому реалізувати свої права, а також працювати в команді.

Експерти гри: Євген Виговський, старший лейтенант поліції та Світлана Зіляк, сержант поліції.

Учасники Брейн-рингу: знавці права загальноосвітніх шкіл №7 та №8 міста Житомира.

Зустріч відбудеться в обласній бібліотеці для юнацтва за підтримки Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів ( IREX ), програми «Поліс – поліція і спільнота» та громадської організації «Фонд громади Житомира».

#житомир #поліція #брейнринг
Оголошення
live comments feed...