• Головна
  • У Бердичівському районі під час пожежі загинув 60-річний чоловік
11:04, 4 грудня 2017 р.

У Бердичівському районі під час пожежі загинув 60-річний чоловік

3 грудня о 23:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному дерев’яному житловому будинку в с. Малі Гадомці Бердичівського району. На місце події виїхали бійці 39-го професійного пожежного поста.

З’ясувалося, що через пізні виявлення та повідомлення про загоряння вогонь вже встиг охопити всю покрівлю дерев’яної оселі та більшість приміщень в середині. Керівник гасіння пожежі залучив на допомогу ще один автомобіль з 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Також сусіди повідомили рятувальникам, що в середині може знаходитися власник.

О 00:50 пожежу вдалося локалізувати. В житловій кімнаті фахівці ДСНС виявили загиблого 60-річного господаря. Вогнеборцям довелося 4 рази їздити для забору воду до водойми, розташованої близько в 100 м від місця події. О 04:00 пожежу ліквідовано.

Попередня причина пожежі – необережність під час куріння. Остаточна причина наразі встановлюється фахівцями.

Нагадаємо, що У Коростишівському районі під час пожежі загинули діти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бердичів #пожежа #загиблий
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...