• Головна
  • У Житомирі відбудеться ІV малий літературний форум
Сонячне слово
11:16, 4 грудня 2017 р.

У Житомирі відбудеться ІV малий літературний форум

Сонячне слово
Житомирян запрошують відвідати ІV малий літературний форум, який проходитиме 7-8 грудня.
Книжкова гостина «Сонячне слово» започаткована лауреатом Шевченківської премії, письменником Мирославом Дочинцем і директорм Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка - Миколою Покропивним.
Традиційно до участі запрошуються до Житомира 8-10 видавництв і сучасних українських письменників. На базі коледжу влаштовується автограф сесії, зустрічі з письменниками (також зустрічі в бібліотеках, школах, навчальних та культурних закладах міста) та книжковий ярмарок за цінами видавництв.
Мета: познайомити житомирян з сучасними виданнями, заохотити читання серед молоді, надати можливість домашнього спілкування між письменниками та видавцями.
Серед гостей книжкової гостини традиційно будуть бібліотекарі міста та області, власники житомирських книгарень, працівники музеїв, студенти, школярі та всі охочі.
Запрошені гості, які вже підтвердили свою участь: видавництво «Веселка», видавництво «Теза», видавництво «Карпатська Вежа», видавництво «Час Майстрів», «Видавництво Старого Лева», видавництво «Апріорі».
Очікуємо відповіді: видавництво «Зелений Пес»), видавництва «Наш Формат», видавництво «Art Huss».
Відкриття книжкової гостини «СОНЯЧНЕ СЛОВО» відбудеться 7 грудня о 12:00.
#житомир #форум #видавництва
Оголошення
live comments feed...