• Головна
  • У Житомирі стартує XIV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA
Показ та дискусія
13:19, 4 грудня 2017 р.

У Житомирі стартує XIV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Показ та дискусія
У Житомирі стартує XIV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Сьогодні, 4 грудня, о 18:00 у кав’ярні «Портал» (вул. Пушкінська, 9А)в ідбудеться перший показ фільму в рамках цьогорічного ХІVфестивалю DocuDays UA у Житомирі та експертне обговорення актуальності висвітлення проблематики прав людини через документальне кіно.

Організатор фестивалю у Житомирі – Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат” у співпраці з Житомирською міською радою, Головним територіальним управлінням юстиції в Житомирській області.

Основна мета фестивалю документального кіно про права людини DocuDays UA - підвищення рівня обізнаності громади з питань прав людини та демократії тазалучення жителів до процесів зміцнення та впровадження демократичних ідей та цінностей в своїх громадах.

Фестиваль DocuDays UA спрямований на те, аби засобами кіномистецтва привернути увагу українського суспільства до проблем “звичайної” людини та сприяти розвитку відкритого діалогу про права людини, утвердженню ставлення до людськоїгідності як найвищої цінності. Фестиваль є неполітичним та некомерційним заходом.

Кінопокази у рамках фестивалю відбуватимуться з 04 по 8 листопада.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

#житомир #фестиваль #кіно
Оголошення
live comments feed...