• Головна
  • У Житомирі відбувся Кубок області з боулінгу серед людей з вадами слуху
14:31, 5 грудня 2017 р.

У Житомирі відбувся Кубок області з боулінгу серед людей з вадами слуху

Боулінг це не просто гра - це мистецтво. Хто хоч раз вибивав страйк знає це напевно. Відчуйте весь драйв цього виду спорту мали змогу нечуючі та слабкочуючі спортсмени.

04 грудня ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» провів Кубок Житомирської області з боулінгу серед осіб, дітей з вадами слуху з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю.

Змагання пройшли з метою розвитку та популяризації даного виду спорту в області серед спортсменів, учнів, вихованців професійно-технічних училищ, шкіл, центрів. Підвищення їх спортивної майстерності і виявлення найсильніших спортсменів для формування збірної команди області до участі у всеукраїнських змаганнях.

ЖРЦ«ІНВАСПОРТ» забезпечив оренду всіх ігрових доріжок для проведення Кубку та залучив спонсора ТМ «Житомирські ласощі» до відзначення кращих з кращих, та дітей з вадами слуху. Житомирський обласний осередок СФГУ забезпечив нагородження медалями спортсменів.

Після урочистої частини розпочалось найцікавіше – самі змагання.

У змаганнях прийняли участь 24 спортсмени з Житомирського вищого професійного училища-інтернату, Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи №2, Житомирського обласного осередка спортивної федерації глухих України та ЖРЦ«ІНВАСПОРТ».

Безпосереднє проведення змагань покладалось на головну суддівську колегію, затверджену ЖРЦ «Інваспорт», а саме Житомирського обласного осередка спортивної федерації глухих України на чолі з головним суддею змагань Романом Будзінським.

Учасники грали на восьми доріжках по четверо чоловік у визначенні найкращого в особистому заліку серед чоловіків та жінок.

Серед жінок переможцем стала Людмила Цимовська, друге місце посіла Яся Шпак, а бронзову нагороду отримала Юлія Романенко.

За результатами змагань абсолютним перможцем серед чоловіків став Олег Савчук, срібну нагороду здобув Геннадій Півоваров і третє місце у Романа Козловця.

За матеріалами ЖРЦ «ІНВАСПОРТ»

#житомир #кубок #боулінг
Оголошення
live comments feed...