• Головна
  • В Житомирському лісгоспі готують ялинки до свят
17:04, 5 грудня 2017 р.

В Житомирському лісгоспі готують ялинки до свят

Ялинкову «перукарню» організували на базовому лісорозсаднику державного підприємства «Житомирське лісове господарство».

До «виходу в світ» зелених красунь там готують фактично з першого року життя.

«Не секрет, що на свята кожен хоче мати в своїй оселі рівну, пишну та симетричну ялинку, - каже головний лісничий Житомирського лісгоспу Сергій Дубницький. - Над цим і працюють наші фахівці. Окрім того, що кожній рослині виділяють окремий горщик, її розміщують так, щоб не заважали «сусіди», щоб достатньо було світла, вологи тощо.

А ще працівники розсадника щороку в кінці літа формують ялинці крону. Вкінці літа занадто високій верхівці та боковим гіллячкам відрізають кінчик, змушуючи таким чином рослину випускати нові бокові бруньки. З цих бруньок виростають гілочки, а потім знову найдовші вкорочують. За кілька років крона деревця стає густою та пишною».

Нині в «салоні краси» розсадника перебуває близько 3 тисяч зелених красунь, третина з них – сріблясті. 200 новорічних ялин із закритою кореневою системою лісгосп може реалізувати вже цього року.

Загалом підприємство планує в нинішній передноворічний період реалізувати 4 тисячі хвойних деревець, а на плантаціях новорічних ялин їх підростає майже 10 тисяч штук.

Читати також:Новорічні ялинки: коли, де і за скільки можна придбати на Житомирщині.

Наталія Горай,прес-служба Житомирського ОУЛМГ

#житомир #ялинки #перукарня
Оголошення
live comments feed...