• Головна
  • Одразу 3 рейдові бригади ловили лісопорушників на Олевщині
11:57, 6 грудня 2017 р.

Одразу 3 рейдові бригади ловили лісопорушників на Олевщині

В ніч на 06 грудня рейдова бригада державного підприємства «Олевське лісове господарство» в районі с. Будки Комсомольські помітила жвавий рух легкових автомобілів. Лісова охорона запідозрила, що вони можуть бути причетні до крадіжки лісу.

В зазначений район було підтягнуто рейдові бригади Олевського, Комсомольського та Сновидовицького лісництв.

Далі було встановлено, що на території Олевського лісництва скоєно самовільну рубку трьох дерев породи дуб. Аби затримати лісопорушників, коли ті вивозитимуть незаконно зрубану деревину, лісівники встановили загороджувальні блокпости, але зловмисників про це повідомили їх «вартові». В результаті автомобіль, який мав перевозити лісопродукцію, повернувся до м. Олевськ.

В ході проведення пошукових заходів, осіб, які скоїли порушення, встановлено.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка здійснила огляд місця скоєння самовільної рубки. Нині проводиться опитування свідків та очевидців лісопорушення.

Днем раніше в лісовому кварталі Миропільського лісництва в урочищі «Сіножать» чоловік самовільно зрізав сухостійне дерево породи ясен.

За цим і застала його лісова охорона державного підприємства «Бердичівське лісове господарство» під час патрулювання лісових масивів.

Порушник визнав вину та погодився добровільно сплатити штраф та відшкодувати збитки, завдані лісовому господарству.

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

#олевськ #ліс #крадіжка
Оголошення
live comments feed...