• Головна
  • У Житомирі відкриється казкова "Новорічна пошта"
12:04, 7 грудня 2017 р.

У Житомирі відкриється казкова "Новорічна пошта"

Житомирський академічний обласний театр ляльок 8 грудня о 12:00  відкриває «Новорічну пошту».

Традиційно у зимові свята в Житомирському академічному обласному театрі діти разом з батьками можуть написати лист казковим героям і відправити їх скориставшись послугами «Новорічної пошти».

«Новорічна пошта» - саме сюди приходять Ваші численні листи, де казкові герої разом читають їх і сортують, щоб не забути виконати всі новорічні бажання. Тут можна простежити всю географію Ваших послань і переконатися, що всі вони доходять до адресата.

"Напередодні Нового Року ми намагаємося підібрати найцікавіші подарунки для своїх коханих, рідних, друзів і близьких! Саме в цей момент у багатьох виникає питання: "Що б такого подарувати? ..."Іграшки, солодощі, сувеніри - це подарунки до яких так давно звикли наші дітлахи і вже навряд чи когось здивують... А ось відправити в переддень Нового Року лист справжнім казковим героям - це подія, яка надовго залишиться в пам'яті не тільки у дітей, а й у дорослих!", - розповідають організатори Новорічної пошти.

Крім того, в театрі відкривається сезон Новорічних свят за участю Діда Мороза та інших казкових персонажів. Незвичайна пригода повністю захопить вашу уяву та перенесе дітей з їх батьками в країну казок!

РЕПЕРТУАР

Житомирського академічного обласного театру ляльок

ГРУДЕНЬ 2017 р.

  • 10.12 «Шлях у Віфлеєм», (різдвяна казка) С.Ковальов;
  • 16.12 «Матінка Хурделиця»,(за мотивами казки Братів Грімм);
  • 17.12 , 23.12 , 24.12, 30.12 ПРЕМ’ЄРА «Маскарад у Новорічному лісі», (святкова казка з ігровою програмою від Діда Мороза та Снігуроньки), О.Кузьмин.

Початок вистав: субота об 11.00, 13.00; неділя о 12.00 та 14.00

#житомир #новийрік #пошта #діти #театр
Оголошення
live comments feed...