• Головна
  • У Житомирській області створено онлайн карти зимувальних ям, – Держрибагентство
16:24, 7 грудня 2017 р.

У Житомирській області створено онлайн карти зимувальних ям, – Держрибагентство

У Житомирській області створено онлайн карти зимувальних ям, – Держрибагентство

Рибоохоронними патрулями в 12 регіонах України створено інтерактивні онлайн карти з переліком зимувальних ям та їх географічними координатами.

Йдеться проЧернівецьку, Івано-Франківську,Тернопільську,Черкаську,Запорізьку, Житомирську ,Донецьку,Луганську,Київську,Дніпропетровську,ПолтавськутаХарківську області.

«Нам було важливо відобразити інформацію, у максимально зручному та зрозумілому форматі для рибалок. Щоб перебуваючи безпосередньо на водоймі можна було відкрити картку та зрозуміти, в забороненій чи дозволеній зоні для рибальства рибалка знаходиться, де починаються та закінчуються межі заборонених ділянок», – наголосив перший заступник Голови Держрибагентства Володимир Фалей.

Нагадуємо, з 1 листопада 2017 р. до початку весняно-літньої заборони 2018 р. в 22 області заборонений будь-який вилов риби на зимувальних ямах. 

Держрибагентство закликає всіх громадян дотримуватись встановленої заборони та норм чинного законодавства. У разі виявлення порушень прохання оперативно повідомляти на цілодобову безкоштовну «гарячу» лінію відомства: 0-800-50-52-50.

#житомирщина #зимувальніями #карти
Оголошення
live comments feed...