• Головна
  • Міжнародна організація шукає в Житомирі вчитeлів англійської мови для участі у програмі ACCESS
09:05, 8 грудня 2017 р.

Міжнародна організація шукає в Житомирі вчитeлів англійської мови для участі у програмі ACCESS

Міжнародна організація PH International (також відома як Project Harmony, Inc) шукає у Житомирі вчителів англійської мови для роботи у програміACCESS(«EnglishAccessMicroscholarshipProgram»), що реалізується за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та Державним департаментом США.

Цільовою аудиторією програми є учні навчальних закладів Житомира віком від 13 до 15 років. Програма розрахована на два роки (360 годин) та складається з двох компонентів:

  • Уроки англійської мови відповідно до рівня підготовки учнів:

  • Культурні заходи, які будують Ваше розуміння Сполучених Штатів.

Програма дає можливість учням більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України. До групи, яка набирається у м. Житомирі, буде запрошено 20 учнів. Група розпочне навчання у грудні 2017 р.

Планується, що заняття проводитимуться на базі Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського.

Програма Access оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язаних з навчанням на базі дитячих літніх таборів.

Умови та кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду вчителя англійської мови у документі.

Для участі у програмі потрібно англійською мовою надіслати на eлeктронну пошту:[email protected]з приміткою у темі повідомленняACCESS Teacher_Location_ Житомир_ Ваше ім’я.Наступні докумeнти: 

  • Рeзюмe

  • Мотиваційний лист

  • Приклади або посилання на особисті програми, що використовуються в педагогічній практиці (якщо є)

Термін подання заявки: 22 грудня 2017 року

Це оголошення також можна знайти на сайті PH International.

#житомир #англійська #програма #вчителі
Оголошення
live comments feed...