• Головна
  • Для Житомирської області розроблять туристичний бренд
12:31, 9 грудня 2017 р.

Для Житомирської області розроблять туристичний бренд

У наступному році в регіоні почне функціонувати туристично-інформаційний центр.

Новий бренд і туристичну айдентику розроблять для Житомирської області. Про це в коментарі Zruchno.Travel розповіла головний спеціаліст відділу транспорту, зв’язку, дорожнього будівництва і туризму Управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської ОДА Юлія Святненко.

"Серед планів на наступний рік: першу половину року ми плануємо присвятити розробці стратегії розвитку туризму в регіоні та розробці бренду. Зараз створюється новий туристичний бренд Житомирської області. Думаю, він буде презентований в кінці весни", – зазначила Святненко.

Крім того, за її словами, в даний момент ведеться робота зі створення регіонального туристично-інформаційного центру. Він почне роботу вже в наступному році.

Святненко також зазначила, що в даний час в Житомирській обласній держадміністрації проходить процес реорганізації, який торкнеться сфери туризму.

"В кінці цього року у нас відбулася знакова подія – туризм передали в управління культури. Я думаю, що цей факт дасть великий поштовх у розвитку галузі в наступному році. Процеси йтимуть швидше", – висловила свої очікування Святненко.

#житомирщина #туризм #бренд
Оголошення
live comments feed...