• Головна
  • Тату салон у Житомирі? VeAn найбільший вибір якісних послуг за приємними цінами!
Новини компаній
14:39, 12 грудня 2017 р.

Тату салон у Житомирі? VeAn найбільший вибір якісних послуг за приємними цінами!

Новини компаній

Тату і пірсинг відомі людству вже дуже давно. Раніше тату наносили на своє тіло лише гідні люди - імператори, великі воїни, шамани і так далі. Пірсинг більше був поширений серед різних племен. Завдяки проколотим частинам тіла можна було зрозуміти до якого племені належить людина, яку роботу виконує, яке місце займає в своєму племені. Сьогодні ж тату і пірсинг зустрічається практично у кожної людини, це дуже популярні послуги, що прикрашають як чоловічі, так і жіночі тіла. Сучасні сфери тату і пірсингу несуть в собі безліч різних видів і стилів виконання натільних малюнків і проколів. Особливо різноманітна сьогодні сфера тату, у якій на рахунку вже є колосальна кількість зображень, але тату майстри продовжують творити нові творіння мистецтва. У Житомирі тату і пірсинг користуються широченним попитом, в основному серед молодого покоління. Але варто зауважити, що дані послуги популярні у різної вікової категорії. Якщо Ви хочете здійснити тату або пірсинг, немає в Житомирі кращого закладу, ніж тату салон "VeAn". У нашому тату салоні здійснюються високоякісні послуги:

художнє татуювання в будь-якому стилі та напрямку, різного ступеня складності і різного масштабу;

пірсинг різної складності, будь-який стиль і вид;

татуаж всіх видів;

навчальні курси тату, татуажу, пірсингу;

лазерне видалення перманентного макіяжу;

лазерне видалення тату.

СЕРВІС ВИЩОГО РІВНЯ В ТАТУ САЛОНІ "VeAn"

Прийшовши в наш тату салон Вам нададуть повноцінну безкоштовну консультацію, повідають про всі послуги нашого салону, продемонструють портфоліо наших майстрів, ознайомлять з прайс-листом.

Команда нашого тату салону складається з висококваліфікованих фахівців у сфері тату, татауажа, пірсингу. Всі майстри мають гідну клієнтську базу, адже свою роботу вони виконують виключно якісно. Наші майстри навчалися у провідних фахівців, переймаючи у них всю важливу інформацію і вміння. Хороший майстер той, який не стоїть на досягнутому. Наші майстри регулярно розвиваються, пізнають багато нової корисної інформації, відвідують різні семінари, навчаючись новинок і дивуючи своїх клієнтів новими роботами.

Наш тату салон відрізняється від інших своїм дружнім колективом, теплим прийомом відвідувачів, індивідуальним підходом до клієнтів, невимушеною атмосферою і комфортабельними умовами. Так само, наш тату салон має високі показники санітарних норм і умов безпеки, що грає дуже важливу роль. Здоров'я наших клієнтів для нас завжди на першому місці.

КРАЩІ КУРСИ НАВЧАННЯ "VeAn"

Команда "VeAn" не перший рік спеціалізується на навчанні мистецтву тату, майстерності татуажу і пірсингу. Багато наших учнів працюють в престижних тату салонах, або відкрили і розвивають власний тату салон. Програма навчання нашого салону унікальна тим, що ми надаємо не тільки ази, а детально розбираємо всі необхідні питання щодо роботи майстра тату, татуажу, пірсингу. Учні нашого тату салону по закінченню навчання досконально володіють усіма необхідними знаннями та вміннями, для роботи в будь-якому престижному салоні. Ми надаємо учням сертифікати, які підтверджують знання і вміння, а так само надаємо можливість і далі продовжувати роботу в команді висококваліфікованих фахівців "VeAn".

Наші контакти:

Місто Житомир, вул. Київська 65;

Телефон: +38 097 641 96 09

Графік роботи: З 11-00 до 19-00

Група ВК: https://vk.com/vean_zhytomyr

Ми в Інстаграмм: https://www.instagram.com/vean_tattoo_zhytomyr

Наш сайт: https://vean-tattoo.com

Оголошення
live comments feed...