• Головна
  • Страшна хвороба ніг забрала життя Оксани Білошицької з Коростеня
13:02, 12 грудня 2017 р.

Страшна хвороба ніг забрала життя Оксани Білошицької з Коростеня

Наприкінці жовтня силами підтримки українців проводжали на лікування до Німеччини коростенку – Оксану Білошицьку, яка хворіла на лімфедему ніг (в народі слонову хворобу ніг). На жаль, стало відомо, що зупинилося серце Оксанки, не витримавши більше страждань.

Про це інформує Іскоростень.

"На жаль, не зможе Оксана станцювати свій мрійливий танок з Амадором Лопесом, пройтися алейками древлянського парку – зупинилося серце Оксанки, не витримало від тяжкої недуги. Співчуваємо родині світлої, гарної, доброї і напрочуд милосердної Оксани Білошицької. Вічний Тобі спокій, Оксано, а нам — довічна скорбота", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 22 жовтня Оксану Білошицьку, яка бореться зі страшною хворобою ніг, транспортували на лікування до Німеччини.

У лютому минулого року до редакції 0412 звернулася Оксана. Її історія про про хворобу, з якою вона вже понад п’ять років бореться, вразила жителів Житомирщини і України.

Історія її боротьби за життя почалася ще 1994 року – із закритого перелому гомілкостопа. Тоді Оксану, 16-річною дівчинкою, прооперували. Та вже за два роки на «швидкій» забрали з венозною кровотечею.

Потім – довготривале лікування, ряд операцій і дороговартісна реабілітація. У період з 2013 до 2015 року ноги стали змінюватися і збільшуватися.

Усі небайдужі намагались допомогти жінці. Відтак МОЗ України виділив потрібну суму на лікування Оксани в Німеччині (згідно бюджетної програми "Лікування громадян України за кордоном"). Жінці запропонували лікування у м. Хінтерцартен, що в Германії.

Редакція сайту міста Житомира 0412.ua висловлює щирі співчуття близьким і рідним Оксани.

#коростень #білошицька #померла
Оголошення
live comments feed...