• Головна
  • У Житомирі під час «круглого столу» вивчали досвід аграрної політики ЄС
12:43, 12 грудня 2017 р.

У Житомирі під час «круглого столу» вивчали досвід аграрної політики ЄС

У Житомирському національному агроекологічному університеті 12 грудня у рамках реалізації проекту програми Жан Моне Модуль «Аграрна політика Європейського Союзу» відбувся «круглий стіл» на тему «Досвід спільної аграрної політики ЄС для України».

Проект розрахований до 2019 року і спрямований на отримання, засвоєння та розповсюдження знань про європейську аграрну політику серед студентів, викладачів, зокрема Житомирського національного агроекологічного університету, а також серед державних службовців, громадських організацій та громад.

У заході взяв участь голова обласної ради Володимир Ширма.

«Аграрна галузь – одна з провідних галузей економіки Житомирщини. Вже стало нормою, що наша область щорічно збирає майже 2 млн тонн зернових і аграрна галузь області лідируючі місця в Україні. Впродовж цього року Житомирщина експортувала товарів на суму більше 453 млн доларів, майже половина з яких – це сільськогосподарська продукція. В області затверджена програма, яка спрямована на підтримку аграріїв, а об’єднані територіальні громади виграють європейські гранти, завдяки яким розвивається сільське господарство», - зазначив голова обласної ради.

Також він вручив студентам сертифікати за активну участь в зазначеному освітньому модулі.

#житомир #аграрії #єс #еразмус
Оголошення
live comments feed...