• Головна
  • Вчителі та психологи Житомирщини проходять тренінги про психічне здоров’я дітей
Грант
09:22, 13 грудня 2017 р.

Вчителі та психологи Житомирщини проходять тренінги про психічне здоров’я дітей

Грант

Психологи, соціальні педагоги та вчителі Житомирщини проходять тренінги про психічні розлади у дітей у рамках грантового проекту ОДА «Психічне здоров’я дітей: від знань до дій».

Проект реалізовує ГО Центр практичної психології «For Life».

«Крім 11 тренінгів, які ми провели для школярів з різних районів області, де навчали їх спілкуватися з дітками, які мають психічні порушення, ми зараз залучаємо до семінарів вчителів, психологів та соціальних педагогів. І тільки у такому комплексі, залучаючи і дорослих, і дітей, ми зможемо сформувати навички спілкування та створити сприятливе середовище для навчання дітей з особливими потребами у школах», – зазначає керівник проекту Наталія Портницька.

11-12 грудня на базі КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» відбувся тренінг з психологами та соціальними педагогами, а 13 грудня участь у проекті візьмуть вчителі у м.Коростень. Тренерами виступають доктори психологічних наук Віталій Климчук та Вікторія Горбунова.

Крім того, у рамках проекту ГО Центр практичної психології «For Life» випустиларяд інформаційних матеріалів, присвячених аутизму, гіперактивному розладу з дефіцитом уваги (ГРДУ), шкільній тривожності.

#житомир #психологи #тренери
Оголошення
live comments feed...