• Головна
  • У Житомирі відзначили 80-річчя пожежно-прикладного спорту
10:25, 13 грудня 2017 р.

У Житомирі відзначили 80-річчя пожежно-прикладного спорту

У Житомирі відзначили 80 років з дня заснування пожежно-прикладного спорту.

Привітав та вручив відзнаки сьогодні, 12 грудня, заступник голови – керівник апарату ОДА Олексій Ясюнецький.

Ветерани спорту з різних областей України отримали відзнаки від ДСНС України, Почесні грамоти від обласної адміністрації та відзнаки від обласної ради.

Довідково. Збірна України, яка захищала честь держави на міжнародній арені, не раз ставала призером чемпіонатів Європи і навіть світу у цьому виді спорту.

Пожежно-прикладний спорт, який визнаний в країні неолімпійським видом спорту, включає такі дисципліни (вправи): подолання 100-метрової смуги з перешкодами; підіймання по штурмовій драбині; підіймання по висувній драбині; двоборство (поєднання перших двох дисциплін); пожежна естафета (складається з 4-х різних етапів по 100 м кожний) та бойове розгортання. В Україні, у кожній області діють літні спортивні навчально-тренувальні комплекси з пожежно-прикладного спорту. А також 12 спеціалізованих спортивних навчально-тренувальних комплексів критого типу, на яких спортсмени відточують свою спортивну майстерність. Загалом, за час існування пожежно-прикладного спорту в Україні підготовлено: 8 заслужених майстрів спорту України; 37 майстрів спорту України міжнародного класу; близько 1000 майстрів спорту України, 21 заслужений тренер України.

#житомир #рятувальники #спорт
Оголошення
live comments feed...