• Головна
  • «Бібліотека імені...»: у Житомирі визначаться з перейменуванням бібліотеки для юнацтва
Бібліотека імені???
16:04, 13 грудня 2017 р.

«Бібліотека імені...»: у Житомирі визначаться з перейменуванням бібліотеки для юнацтва

Бібліотека імені???

14 грудня о 16:00 в обласній бібліотеці для юнацтва відбудуться громадські обговорення «Бібліотека імені???» про перейменування комунального закладу Житомирської обласної ради «Обласна бібліотека для юнацтва».

23 жовтня відбулися загальні збори трудового колективу обласної бібліотеки для юнацтва. Було запропоновано декілька варіантів присвоєння бібліотеці імені видатних осіб, ухвалено розробити анкетування для соціологічного опитування серед читачів бібліотеки та користувачів соціальних мереж.

Протягом листопада було проведено експрес-опитування серед користувачів, опитування на сайті бібліотеки та на сторінці уFacebook,створено google-формуопитування, метою яких було врахування громадської думки та залучення читачів та громадськості до розгляду пропозиції щодо присвоєння імені обласній бібліотеці для юнацтва. Загальна кількість респондентів − 187 осіб.

Під час обговорення планується висвітлити результати опитування, а також питання, якою підлітки та молодь хочуть бачити бібліотеку, хто з видатних земляків є для них цікавою та авторитетною особистістю.

До участі в обговоренні запрошуються користувачі бібліотеки, науковці, краєзнавці, журналісти, представники влади та громадськості.

#житомир #бібліотека #перейменування
Оголошення
live comments feed...