• Головна
  • Житомирян запрошують до родинного конкурсу прикрашання домівки Святого Миколая
09:04, 14 грудня 2017 р.

Житомирян запрошують до родинного конкурсу прикрашання домівки Святого Миколая

17 грудня о 12:00 на майдані імені С.П. Корольова відбудеться конкурс «Прикрашаймо разом резиденцію Святого Миколая». Управління культури міської ради запрошує житомирян сім’ями долучитися до конкурсу і разом прикрасити домівку Святого Миколая.
Родинам пропонується власноруч зробити прикраси, фігури казкових героїв та новорічні ялинки і прикрасити ними оселю Святого Миколая, що знаходиться на майдані С.П. Корольова.
Такі прояви родинної творчості не тільки стануть реалізацією вашої художньої фантазії, не тільки організують вашу родину зимовими вечорами за спільною приємною роботою, але ще й будуть заохочені подарунками та призами, адже – це конкурс!
Отже, ви робите прикраси власноруч, приносите їх нам, 17 грудня о 12:00 на майдан С.П.Корольова. Ми відзначаємо вас подарунком. А також, пограємося, порозважаємося, поспіваємо, потанцюємо, прикрасимо і все це – разом, однією великою родиною.

У кожному бібліотечному філіалі міста працює творча майстерня з виготовлення новорічних прикрас. Шукайте адресу найближчої у вашому районі бібліотеки і прямуйте з родиною туди.

Нагадаємо, що Вулицями Житомира пройде дійство на колесах із Святим Миколаєм.

#житомир #іграшки #миколай #свято
Оголошення
live comments feed...